Praktické informácie - Zoznam noriem

Mgr. Jana Nováková, Ulica 1, Bratislava 800 00 , email@domena.sk

V&D s.r.o.

Ing. Ivan Múdry

Prievozská 2/A

829 02 Bratislava

Bratislava, 27.4.2012

Vážený p. Múdry

Na základe inzerátu uverejneného dňa 25.4.2012 by som Vás chcela požiadať o prijatie do zamestnania. Zaujímam sa o pozíciu “ Asistentka obchodného riaditeľa“. Táto pozícia ma veľmi zaujala, pretože by pre mňa znamenala možnosť získať nové skúsenosti z oblasti obchodu a využiť skúsenosti, ktoré som nadobudla počas mojej predchádzajúcej praxe.

Od septembra 2010 pracujem ako asistentka obchodného oddelenia, kde k mojim pracovným povinnostiam patrí telefonická a emailová komunikácia s klientmi, dohadovanie obchodných stretnutí, organizácia interných porád, administratívna podpora obchodného oddelenia a pravidelný reporting. Ako asistentka som pracovala aj po ukončení vysokoškolského štúdia.

Aktívne ovládam anglický jazyk, ktorý som mala možnosť využívať aj v predchádzajúcom zamestnaní. Na pokročilej úrovni hovorím nemecky. Ovládam strojopis a prácu s PC – MS Word, Excel, Outlook, PowerPoint, MS Word, Internet. Vlastním a aktívne využívam vodičský preukaz typu B.

Medzi moje osobnostné vlastnosti patrí komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, schopnosť pre tímovú spoluprácu, odolnosť voči stresu, ochota ďalej sa vzdelávať, dobré komunikačné,  prezentačné a organizačé schopnosti. Aj  preto verím, že by som pre Vašu spoločnosť bola prínosom.

Ak Vás moja žiadosť o zamestnanie oslovila, rada Vám doplním ďalšie potrebné informácie o sebe na osobnom pohovore.

Za kladné vybavenie mojej žiadosti Vám vopred ďakujem.

S pozdravom

Mgr. Jana Nováková

Semináre - aktuálna ponuka

Riešenie problémov

19. - 20.11.2014, Bratislava
Lektor: Ing. Peter Andrišin
Počas kurzu vám poskytneme návod, ako definovať riziká a predchádzať im. Poskytneme vám návod ako analyzovať dôsledky, stanoviť ich závažnosť a priority. Poskytneme vám návod ako zostaviť „Manuál pre krízové situácie“ a ako podľa neho postupovať... Prihláška tu!

Trojdňové školenie pre personalistov a mzdárov v Tatrách

26. - 28.11.2014, Vysoké Tatry
Lektorky: Júlia Pšenková, JUDr. Alena Huťanová
Trojdňové školenie určené špeciálne pre mzdárov a personalistov. 
Namiešali sme pre Vás koktejl najžiadanejších tém. 
Počas školenia máte možnosť načerpať veľké množstvo informácií, diskutovať o Vašich konkrétnych problémoch z praxe so skúsenými lektorkami... Prihláška tu!

Ako na "syndróm vyhorenia" u obchodníkov a manažérov

1.12.2014, Bratislava
Lektor: PhDr. Ján Barica
Týmto školením chceme osloviť manažérov a obchodníkov s viacročnou praxou, ktorí sú pod každodenným tlakom. Cieľom školenia je naučiť Vás rozpoznať príznaky syndrómu vyhorenia a samozrejme nájsť spôsob ako mu predísť... Prihláška tu!