Praktické informácie - Zoznam noriem

Mgr. Jana Nováková, Ulica 1, Bratislava 800 00 , email@domena.sk

V&D s.r.o.

Ing. Ivan Múdry

Prievozská 2/A

829 02 Bratislava

Bratislava, 27.4.2012

Vážený p. Múdry

Na základe inzerátu uverejneného dňa 25.4.2012 by som Vás chcela požiadať o prijatie do zamestnania. Zaujímam sa o pozíciu “ Asistentka obchodného riaditeľa“. Táto pozícia ma veľmi zaujala, pretože by pre mňa znamenala možnosť získať nové skúsenosti z oblasti obchodu a využiť skúsenosti, ktoré som nadobudla počas mojej predchádzajúcej praxe.

Od septembra 2010 pracujem ako asistentka obchodného oddelenia, kde k mojim pracovným povinnostiam patrí telefonická a emailová komunikácia s klientmi, dohadovanie obchodných stretnutí, organizácia interných porád, administratívna podpora obchodného oddelenia a pravidelný reporting. Ako asistentka som pracovala aj po ukončení vysokoškolského štúdia.

Aktívne ovládam anglický jazyk, ktorý som mala možnosť využívať aj v predchádzajúcom zamestnaní. Na pokročilej úrovni hovorím nemecky. Ovládam strojopis a prácu s PC – MS Word, Excel, Outlook, PowerPoint, MS Word, Internet. Vlastním a aktívne využívam vodičský preukaz typu B.

Medzi moje osobnostné vlastnosti patrí komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, schopnosť pre tímovú spoluprácu, odolnosť voči stresu, ochota ďalej sa vzdelávať, dobré komunikačné,  prezentačné a organizačé schopnosti. Aj  preto verím, že by som pre Vašu spoločnosť bola prínosom.

Ak Vás moja žiadosť o zamestnanie oslovila, rada Vám doplním ďalšie potrebné informácie o sebe na osobnom pohovore.

Za kladné vybavenie mojej žiadosti Vám vopred ďakujem.

S pozdravom

Mgr. Jana Nováková

Semináre - aktuálna ponuka

Štíhly podnik, štíhla výroba

18.5.2015, Bratislava
Lektor: Ing. Emil Suchánek
Konkurencia a kríza tlačia na znižovanie nákladov. Zákazníci však chcú stále lepšie služby. Koncepcia lean manažmentu Vám môže poskytnúť podnety pre oboje - s nižšími nákladmi robiť výnimočné služby. Dozviete sa, ako identifikovať a eliminovať zbytočné mrhania a ako realizovať projekty zoštíhľovania nielen vo výrobe, ale aj v službách a administratíve... Prihláška tu!

Postavenie štatutárnych orgánov a ich zodpovednosť pri výkone funkcie

21.5.2015, Bratislava
Lektor: JUDr. Branislav Jablonka, PhD.
Seminár rieši problematiku postavenia a zodpovednosti štatutárnych orgánov pri výkone ich funkcie v nadväznosti na aktuálnu legislatívu... Prihláška tu!

Telefonická komunikácia a telemarketing

8.6.2015, Bratislava
Lektor: Ing. Emil Suchánek
Chcete sa zbaviť strachu z telefonovania a odmietnutia Vašej ponuky či požiadavky? Na tomto tréningu sa veľmi jednoduchou a zábavnou formou naučíte zásady správneho telefonovania. Uvedomíte si, ako upútať partnera na druhej strane a ako efektívne využiť telefón v telemarketingu. Tieto zručnosti budete mať možnosť rozvíjať si praktickým precvičovaním... Prihláška tu!

Editovatelne tlaciva
Editovatelne tlaciva